باربری شهرک اکباتان

باربری اکباتان – باربری های اصلی مجاز شهرک اکباتان 1806

باربری اکباتان یا در واقع خدمات اتوبار اکباتان، شامل مجموعه کلیه خدمات بسته بندی، اسباب کشی و جابجایی بار در شهرک اکباتان تهران است. این خدمات نیز مانند بسیاری از نواحی دیگر تهران تحت پوشش باربری غرب تهران دارد. شرکت اتوبار تهران گیتی بار با تجربه ای طولانی در زمینه کلیه خدمات زیر به عنوان یکی از موفق ترین و بهترین شرکتهای اتوبار اکباتان در خدمت شماست.

لیست شماره تلفن باربری شهرک اکباتان تهران

لیست شماره تلفن باربری شهرک اکباتان تهران

فهرست اتوبار و باربری های که در محدوده اکباتان آماده خدمات رسانی فوری برای همشهریان عزیز می باشد .

توجه!! جهت تماس می توانید روی شماره های پایین کلیک کنید توجه!! 

 

گیتی بار نه تنها در اکباتان بلکه نزدیک به 21 منطقه از تهران را پوشش دهی می کند که یکی از دیگر شعبات فعال ما باربری پرند تهران میباشد. حال اگر شما هم به دنبال بهترین باربری غرب تهران در شهرک اکباتان می گردید و نگران اسباب کشی خود هستید می توانید بر روی شرکت باربری گیتی بار حساب کنید. شرکت تهران گیتی بار به عنوان یکی از بهترین شرکتهای باربری اکباتان خدمات زیر را به مشتریان خود ارائه می دهد:

خدمات رسانی ویژه مشتریان گیتی بار

• ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم جهت اثاث کشی و حمل بار
• بهترین خدمات بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت و سایر خدمات اسباب کشی در شهرک اکباتان تهران
• حمل بار به شهرستان از شهرک اکباتان
• سرعت بالا و دقت لازم
• سرویس دهی جهت بسته بندی، حمل و جابجایی بار در تمام اوقات سال
• محاسبه و ارائه بهترین و ارزان ترین تعرفه های اثاث کشی در اکباتان تهران با تخفیف های ویژه
• سرویس دهی منظم و مرتب
• رعایت کلیه نکات اسباب کشی برای افراد مسن، افراد بیمار و یا کسانی که به هر دلیل مشکلاتی دارند 
• صدور بارنامه و بیمه باربری 
• سالم رساندن کلیه اثاثیه و لوازم شما به مقصد (در داخل اکباتان، مناطق دیگر تهران و یا شهرستان ها) 
• امکان اجاره انبار در تهران در صورت نیاز همشهریان محترم شهرک اکباتان

از هر جهت خیالتان راحت باشد. در صورتی که می خواهید اقدام به اثاث کشی و حمل بار کنید و اقدام به رزرو خدمات شرکت اتوبار اکباتان در تهران نمایید، ما در کنار شما هستیم. ما بهترین خدمات اتوبار شهرک اکباتان را به شما عرضه می کنیم. بطوری که با رعایت کلیه اصول اسباب کشی و جابجایی بار دیگر لازم نیست نگران اثاث کشی و سلامت اسباب و اثاثیه خود باشید. 

همکاران ما سالها تجربه مفید در کلیه زمینه های جابجایی بار در اکباتان در تهران (و مناطق دیگر تحت پوشش باربری غرب تهران) را دارند و توانسته اند با تلاش و کوشش فراوان و همت خود مشتریان ما در این بخش از غرب تهران و نواحی دیگر را راضی نگه دارند و فرآیند اسباب کشی را تبدیل به پروسه ای لذت بخش و جذاب کنند. 

بهترین اتوبار غرب تهران در اکباتان:

باربری اکباتان

اگر در این میان به دنبال بهترین شرکت باربری و اتوبار غرب تهران فعال در شهرک اکباتان (و یا نواحی دیگر غرب تهران) هستید، باید خدمت شما همشهریان محترم عرض کنیم که ما با انتخاب ماشین حمل بار و باربری مناسب، بهترین کارگران حمل بار کاملا با تجربه و حرفه ای و همچنین بهترین وسایل و لوازم باربری، در اسرع وقت در خدمت شما هستیم. 
اثاث کشی و اتوبار اکباتان را با ما تجربه کنید. اسباب کشی و حمل بار در شهرک اکباتان یکی از تخصص های ماست. چیزی که با افتخار در طول سالهای گذشته از آن سربلند بیرون آمده ایم. 

شرکت اتوبار تهران گیتی بار تنها شعار نمی دهد بلکه با عملکرد مناسب و دقیق و کاملا آگاهانه کارکنان خود در طول سالهای گذشته توانسته براحتی از عهده هر گونه درخواست جابجایی و حمل اسباب و اثاثیه اشخاص حقیقی (افرادی که قصد جابجایی لوازم و وسایل منزل خد را دارند) و یا حقوقی (شرکتها، موسسات، ارگان ها، بانک ها، مراکز فرهنگی، اداری یا تجاری و غیره) بر آیند و مشتریان محترم ما در این زمینه کاملا آسوده خاطر باشند. 

 

اهمیت خدمات اسباب کشی :

شاید برای برخی از خوانندگان محترم این سئوال پیش بیاید که اهمیت خدمات اثاث کشی و جابجایی بار در این شهرک زیبا چیست. چرا از میان مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران، شرکت گیتی بار تلاش دارد بهترین خدمات را به اهالی این منطقه (و البته سایر مناطق غرب تهران) به بهترین شکل ممکن ارائه دهد؟ 
ما آشنایی کاملی با مسائل و ویژگی های خدمات بسته بندی و حمل بار در اکباتان تهران داریم و نه تنها تعداد قابل توجهی از مشتریان ما در سالهای گذشته از این شهرک زیبا بوده اند بلکه با تاریخچه و خصوصیات آن از جمله مسیرها و راه های دسترسی به آن کاملا آشنا هستیم. 

ساخت شهرک اکباتان در دهه 1340 شمسی آغاز شده و به مرور توسعه پیدا کرده و امروزه در منطقه پنج شهرداری تهران قرار دارد. شهرک اکباتان امروزه یکی از بهترین و مدرن ترین شهرک های مسکونی در خاورمیانه و غرب آسیا به شمار می رود بطوری که تخمین زده شده که نه تنها فضای این شهرک بطور میانگین تا سیصد سال قابل استفاده است بلکه ساختمان های آن بطور متوسط هر کدام بیش از صد سال براحتی قابل سکونت و استفاده هستند. از طرف دیگر وجود فضای سبز مناسب و امکانات گسترده ای مانند کافی شاپ ها، رستوران ها، فروشگاه های بزرگ و کوچک، ایستگاه های مترو، چندین مدرسه و دبیرستان، تره بار، کلینیک و بیمارستان، دو ورزشگاه، نمایشگاه هوایی و ده ها امکانات دیگر تبدیل به یکی از مهمترین و در عین حال محبوب ترین مناطق غرب تهران برای سکونت شده است. 

ساختمان ها و بناهای این شهرک در زمان ساخت آنقدر مستحکم و بادوام ساخته شده اند که تخمین زده شده که بناهای این شهرک حتی تا زلزله 9 ریشتری نیز دوام می آورند که امتیاز خوبی برای ساختمان های واقع در تهران محسوب می شود. از طرف دیگر پروژه های متعدد در حال ساخت و توسعه از قبیل مجموعه خرید مگامال نیز به اهمیت این شهرک در کنار مزایای فراوان آن افزوده است. 

ضمنا در طول دهه های گذشته بسیاری از ورزشکاران و هنرمندان و افراد سرشناس کشورمان نیز مدتها در شهرک اکباتان زندگی کرده و یا همچنان در آن سکونت دارند. فضای فرهنگی این مجموعه و همچنان دلسبتگی بسیاری از مردم و ساکنین قدیمی آنقدر زیاد است که حتی بسیاری از کسانی که مدتهاست از این منطقه به نقاط دیگر تهران و یا خارج از کشور کوچ کرده اند، هنوز با سایر اهالی و دوستان قدیمی خود در این شهرک در ارتباطند. 

نرخ مصوب شده اتحادیه برای قیمت گذاری باربری اکباتان:

نرخ قیمت و هزینه باربری شهرک اکباتان تهران در صفحه مربوطه آورده شده و شما بنا به نیاز خود و خانواده بسته به مقصد مورد نظر (جهت جابجایی بار از این شهرک به نقاط دیگر تهران، منطقه و یا بخشی دیگر از شهرک اکباتان و یا حمل بار به شهرستان از اکباتان) و همچنین نوع ماشین باربری مورد نیاز(از جمله: وانت بار، نیسان بار، کامیون روباز و یا مسقف) و همچنین در صورت نیاز به اعزام کارگر اضافه می توانید هزینه ها را جمع بندی و محاسبه کنید. البته همکاران ما نیز حاضرند تا در صورت نیاز به هر گونه مشاوره کلیه اطلاعات لازم و کافی را در زمینه هزینه ها و تعرفه های حمل بار به شما ارائه دهند. 

ناگفته نماند که نرخ و کلیه هزینه های پایه از طرف اتحادیه باربری تهران اعلام و به شرکتهای عضو آن ابلاغ گردیده است. 
جهت اسباب کشی و باربری شهرک اکباتان در تهران با شرکت اتوبار گیتی بار تماس بگیرید. 

2 thoughts on “باربری اکباتان – باربری های اصلی مجاز شهرک اکباتان 1806

 1. گلپرشمس says:

  سلام
  ما ازفاز٢صبقه ٩باربرديم به عباس اباد شمال
  كارشون عالي بود كارگرای حرفه ايی وماشينای تميزی داشتن

 2. میرزایی says:

  باسلام تشکرمیکنم‌ازپرسنل‌باربری‌گیتی‌بار‌
  برای‌اولین‌بار‌باربری‌بدون‌دغدغه‌راتجربه‌کردم‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *